Как влюбить в себя скорпиона?

Як закохати в себе Скорпіона?

Давайте подумаємо про те, як закохати в себе Скорпіона. Перш ніж завойовувати Скорпіона, слід знати його характер. У Скорпіонів сильний характер - велика сила волі, стійка впевненість в собі, схильність відстоювати свою думку, присутній і мстивість. Скорпіон досить дратівливий, не любить підкорятися, схильний до суперництва. Він знає собі ціну, він стриманий, але і завжди здатний по-справжньому переживати. Відрізняється чуттєвістю, сором'язливістю, цікавиться театром, музикою і танцями. Енергійний, досить упертий, часто діє всупереч подіям і людям. Тому важливо постаратися скласти гарне перше враження про Вас у Скорпіона, але не потрібно захоплюватися. Варто врахувати і вік Скорпіона, так як поради про те, як закохати дівчину-скорпіона або вже досвідчену жінку-скорпіона в корені різні.

До любові Скорпіон відноситься дуже уважно і прискіпливо. До кожної особистості потрібно шукати індивідуальний підхід, але, тим не менше, для Скорпіона можна виділити основні правила поведінки. Правда, існує певна різниця між завоюванням чоловіків і жінок.

Як закохати чоловіка - скорпіона

Інструкція з підкорення чоловіків-скорпіонів:

1. Хлопець-скорпіон любить повільно і довго говорити. Слід вибирати цікаві теми для розмов і відразу питати, якщо щось стає цікаво.
  2. Чоловіки-скорпіони багато люблять себе. Не критикуйте його і зробіть так, щоб створити теплі відносини з ним.
  3. Будьте особистістю, не показуйте своїх слабкостей.
  4. Будьте з ним лагідною, доброю, ніжною, не звертайте уваги на зміни в його настрої.
  5. Робіть йому сюрпризи, але не варто підключати свої кулінарні здібності.
  6. Будьте красивою, стежте за собою - це буде оцінено.
  7. Не залишайте його один на один з проблемами, підтримуйте його. Це дуже важливо.

Як закохати жінку - скорпіона

Інструкція з підкорення жінок-скорпіонів:

• Суперечливі, складні, пристрасні: саме такі дівчата-скорпіони. Якщо ви хочете сподобатися такий дамі, постарайтеся ставитися до неї м'якше, загадковіше, більш несподівана.
  • Будьте самі собою, не намагайтеся увійти в чийсь образ, Скорпіони цього терпіти не можуть.
  • Звертайте увагу на те, що говорите. Багато зайвого говорити не потрібно.
  • Жінка-скорпіон завжди права. Вам цього не змінити.
  • Дуже важливо з початку спілкування налагодити емоційний контакт між вами, щоб відносини з партнером-скорпіоном були гармонійними.
  • Приводи для ревнощів з Вашого боку - початок кінця.
  • Жінці-скорпіона дуже потрібна людина зі стрижнем, не показуйте своїх слабких сторін.

Також слід пам'ятати, що Скорпіонів дуже часто переслідують такі комплекси

• Я не можу знайти підходящого партнера;
  • Мого партнера цікавить тільки секс;
  • Я не довіряю своєму партнерові;
  • Він (а) мене не розуміє;
  • Він (а) постійно мене критикує;
  • Я дуже швидко втомлююся від відносин.

Пам'ятайте, що їм не можна нагадувати про існування їх проблем, інакше все тут же закінчиться.

Якщо Ви будете ретельно виконувати всі пункти вищезазначеної інструкції та до цього додавати фарби оригінальності і показувати своє щире ставлення, то у Вас все обов'язково вийде, але пам'ятайте, що для цього Вам потрібно неабияк постаратися.

Як поводиться закоханий Скорпіон

Напевно у партнерів Скорпіона часто виникає питання про те, як зрозуміти, що Скорпіон закоханий. Може, він просто грає з вами? Відповідь на це питання криється в його поведінці. Неймовірно цікаво спостерігати за закоханим Скорпіоном. Міміка Скорпіона розповідає все про його особисте життя: впевненість і задоволення в його особі ознака того, що Скорпіон знайшов свою другу половину, а усмішка говорить про фізичне задоволення. Скорпіон цінує відносини набагато більше, ніж інші знаки Зодіаку. Скорпіони настільки уразливі, що здатні відмовитися від статевих актів за будь-яку дрібницю. Їм завжди потрібно підбадьорення і підтримка. Вони ніколи Вам не змінять, бо їм забороняє це їхній моральний кодекс. Вони дуже емоційно реагують на зраду.

Внимание, только СЕГОДНЯ!
Оцените, пожалуйста статью